• گالری تصاویر زیما پرتو پروژه گرمایشی و تولید برق مبارک آباد در استان تهران

  • example7 در این پروژه از آبگرمکن های خورشیدی برای تامین آبگرم و همجنین انرژی گرمایی مورد نیاز برای رادیاتور ها جهت گرمایش ساختمان استفاده شده است. همچنین سیستم ترکیبی(Hybrid) سولار و توربین بادی، برق مورد نیاز مجموعه را تامین می نماید.
    
    
   example7 توربین مورد استفاده در این سیستم از نوع محور افقی( Horizontal Axis Turbine _ HAT)است.
    
    
   example7 این پروژه در منطقه ای کوهستانی اجراء شد که سرمای آن به -25 درجه هم می رسد. به کمک طراحی مناسب سیستم ابگرمکن خورشیدی، آب گرم مصرفی و انرژی مورد نیاز برای سیستم رادیاتور (شوفاژ) آن حتی در این سرمای شدید هم تامین می گردد. سیستم ترکیبی خورشیدی بادی مجموعه نیز وجود برق مجموعه را در هر شرایطی تضمین می نماید.
    
    
   example7 به کمک سیستم ترکیبی خورشیدی بادی (Solar Wind Hybrid System) در هر شرایطی برق مورد نیاز ساختمان تامین می گردد. در طول روز پنل های خورشیدی فوتوولتاییک (solar سولار) با استفاده از نور خورشید برق تولید می کنند. توربین های بادی نیز به کمک بادهای کوهستانی که همواره در محل وجود دارد مکمل پنل های خورشیدی سولار بوده و به تولید برق کمک می نمایند.
    
    
   example7 سیستم روشنایی ترکیبی بادی خورشیدی شرکت زیما پرتو صبا با استقاده انرژی نور خورشید و باد می تواند نیروی مورد نیاز برای روشن نمودن پروژکتور LED را به طور کامل تامین نماید. به این ترتیب مقدار انرژی مورد نیاز همواره تضمین شده است. در این تصویر نمایی از عملکرد این سیستم در شب مشخص شده است. میزان روشنایی این سیستم در مقایسه با روشنایی های موجود بیشتر است.
    
    
   example7 سیستم روشنایی ترکیبی خورشیدی بادی (Hybrid solar and wind street light system) می تواند جایگزین دکل های روشنایی خیابانی موجود گردد. با استفاده از سیستم روشنایی ترکیبی بادی خوشیدی، هیچ نیازی به برق سراسری نیست و هزینه تعمیرات و نگهداری آن در مقایسه با تیر های روشنایی موجود بسیار ناچیز است. در این تصویر پنل های خورشیدی و توربین بادی نصب شده بر روی دکل مشخص است. با وجود این منابع تولید برق، در هر شرایطی برق مورد نیاز پروژکتور LED تضمین شده است.
    
    
    
   << بعدی  1 / 1  قبلی >>